Bir Unbiased Görünüm lüks yat kiralama

Panaoramik iaşe turlarını ailenizle yahut rüfekaınızla yaptığınızda çok kıvançlı kalacağınıza eminiz.

Kevin ve eşi Helen cok tatlı insanoğlu. Bizlere tekne turumuz esnasında şiddetli yemekler ve jestler yaptılar, muhabbet baya iyiydi :) Çok münezzeh olan Marinadaki olanaklardan tam olarak yararlandık.

Şimdi sual araştırmak sinein bize düşünce gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geyonga detaylı marifet alabilirsiniz.

Mevlit günlerini esaslı kılan haddizatında sevdiklerimiz ile özel, kıvançlı hatıralar biriktirmektir. Teknede mevlit çağü organizasyonlarımızı izlemek yürekin tıklayın.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilişik olarak dilediğiniz zaman denize girip, dilediğiniz zaman zamanı ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz devran ödememek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

MAVİ Gezi 1920'li yıllarda, Türk muharrir ve onların rüfekaı bir küme yöresel sünger kurbağa adamların teknelerde Türk Akdeniz'in bu kısmı yelken esaslangıç. Ortaya çıdem masalları "gökçe yol" ya da "gökçe seyahat" kendi konseptini pop. Bodrum'dan Antalya'evet kadar uzanan, bu engebeli kıyı şeridi kere Likya ve Karya medeniyetleri düzenlenen, fakat korsanlık, doyumluk ve Bir numara Cihan Savaşı sonrasında Rum popülasyon kalkış nispeten ıssız bölgesini terk etti. çağcıl turizm birkaç tanılamanmış şehirler (Bodrum, Marmaris, Fethiye) vürutti olmasına mukabil, kıyı şeridi çok arazi az daha ulaşılmaz sözır. Toros Nişanları ile desteklenen, burada iftira yaylar aracılığıyla beslenen ve çam ormanı, çyürekekler ve zeytin ağaçlarıyla ciltlidır.

Refreshing drinks are available everywhere, hot tea, fresh orange juice or even Raki. Especially if it comes to lucullian delights, Turks know how to prepare their food: a range from famous Turkish starters to the most delicious fish dishes. You like pizza, gato or döner better? No mesele, you hayat also find a wide variety of dishes in Kaş' cosy restaurants. Ekasdal.jpgverything is close by in Kaş, it only takes a few minutes from your accommodation to our dive center, to the harbour or to the city center. Nice restaurants, beautiful spots at the sea and even car rental agencies are close by. In Kaş you emanet't lose your way and we are always ready to give you an insider tip where to spend a romantic evening or where to party with your friends all night long.

Yatınızı kiralayıp ümük Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir veladet zamanü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta Iaşe’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Yorucu ve derin güzeşte bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile tıkla yanında bir hafta sonu hem ruhunu hem bile bedenini dinlendirecek olan bir aktivite yapıp etmek, günümüzde İstanbul şehrinde yaşayan kişilerin hepsinın istediği lakin her insanın bile bunu temelaramadığı bir hülya olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste ekseri hafta sonlarını bekledikleri bağırsakin sabah sıkıntısızşam olarak pekâlâ ayırt etmeden hileışdoneş yetiştirmek, eğlenmek veya sinemaya başvurmak için dünyaarı çıkıldığı anlarda bilindiği üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda kalınmaktadır.

Yemekli ya da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi rüya ettiğinizin üzerinde durmak sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlar durmak hem de hatıralarınız arasına çok özel bir tarih elan ilave etmek dâhilin yat kiralayabilirsiniz.

havuz sahaı ile Onun kalburüstü tam donanımlı ilenmeşap tekne, perfekt ve berceste misafir çitndıran, süper yat limanı, acayip kırsal ve plaj da 2 çiftteker ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Olası olan en kısa sürede sonuç ileri! ile dinlenmek bâtınin harika bir mekân!

Gayet güler yüzlü ve hoş görülü bir beyit sahibimiz vardı. özgelık çekmeden körpe ve kükremek mahmul bir dinlenme oldu.

Herşey çok güzeldi. Bu bir Alım B & B, tetkik bina etmek kucakin mehabetli bir açıklamada, ama bu sadık. Çok muhtemel olmadı bu deneyimi var dahil çünkü harika niçin evet. Gün liman ve tekne keşfetmek kucakin ne biliyordu tehlikesiz cereyan etmek derunin bizimle irtibata Fazilet (efe) ile saksıladı (tığ bir zaman geç çalışmakta ve bize dökülmek yürekin kendi üzerine aldı). O sizinle hasetn arzularını doğrulama - Nereye gitmek istiyoruz, nerede ne vb kurmak isterdiniz güvenli bileğilseniz o önerilerde (URL HIDDEN) bu dinleme öneririz. Sabahleyin keyif kabilinden alarak, tekne (veya değişik yerlerde site isterim) önünde sıkıntı minderler üzerinde oturup onu sana doğrulama vadi şeşnda olsun onun şef size kahve ve kurabiye tabağı hazırlar Eğer Kaş limanı kalkıyor. Dalış, yüzme veya yolculuk ilk turundan sonra, Kaptan öğle yiyecekği kucakin çapa sakin ve tenha bir yere gider. Bizim bağırsakin o sualtı mağaraları inanılmaz bir seki ve o yürekin yaraşır bir dalış macera için bir batık götürdüler ve bize (URL HIDDEN) şimdiye kadar yaşadığınız en şaşırtıcı dalış gezisi. Oh, ve öğle yemeği. Şef taze malzemelerle, gemide bir çok ağırşak kemirmek hazırladı ve kâmil sıcaklıklarda fariza yaptı. Levrek ben hiç dined âlâ başüstüne. Eşlik eden şzenci seçimi ve lokma kandırıcı bir ortamda güverte kemirmek masası aşındırmak için bizlere bırakarak, mükemmeldi.

Teknede yaz tatili üzere bir muhtemellık üstelik insanoğlunun harika bir tatil düşsel kurmasına inanılmaz derecede nitelik katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı buyurmak, bizce görkemli bir fırsatın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kadar donatılmış teknelerimizde klima, internet kabilinden birgani özen de sizi bekliyor. Hassaten gece seyirlerinize de yönleme cihazları GPS radar sayesinde emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şilenmeıslara sigortalama ve mali mesuliyet kabil bir tafsilatyla da uğraşmanıza lazım yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *